O Mnie - Ewa Bujak
Budowanie reputacji firm na rynku polskim i na rynkach zagranicznych. Moją pasją jest komunikacja wewnętrzna, działania CSR, Employer Branding oraz zarządzanie komunikacją w kryzysie.
17663
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17663,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

O Mnie

O doświadczeniu słów kilka

Od ponad 10 lat pomagam budować reputację firm, zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach zagranicznych. Co najbardziej lubię w Public Relations? Zarządzanie komunikacją w kryzysie i symulacje kryzysowe – to właśnie wtedy wychodzi na światło dzienne prawdziwa wartość marki.

 

Prowadziłam projekty Public Relations dla takich firm, jak: Skoda Auto Polska, Volkswagen Group Polska, GlaxoSmithKline, Bank Pocztowy, Hicron, Grupa Nickel

 

Pracowałam jako dziennikarz, rzecznik prasowy i marketingowiec. Obecnie prowadzę swoją firmę i wykładam na uniwersytecie im. Adama Mickiewicza oraz na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Fakty i liczby

10

Lat doświadczenia w komunikacji i PR

400

Godzin szkoleniowych i wykładowych

3

Duże rynki - Polska, USA, Europa

100

Publikacji w mediach polskich i zagranicznych