– Ewa Bujak

Strategia Public Relations

Dobra strategia PR przypomina szczegółowo zaplanowaną podróż, którą później wspominasz do końca życia jako wyjątkowo udaną. Budowanie wizerunku firmy jest nieodłącznym elementem obecności na rynku. Zaplanowana strategia PR przynosi wymierne korzyści – umożliwia skuteczną komunikację, pozwala zaplanować działania firmy, reagować odpowiednio do sytuacji oraz realizować wyznaczone wspólnie cele.

 

Prowadzę szkolenia, dzięki którym dowiesz się, jak opracować strategię PR oraz na czym tak naprawdę polega budowanie strategii marketingowej. Pracowałam jako dyrektor PR i marketingu, dziennikarz oraz rzecznik prasowy, dlatego doskonale wiem, jakich narzędzi potrzebujesz. Szkolenia prowadzę w formie tutoringu, co zapewnia dużo lepsze efekty niż klasyczne szkolenie.

Czego dowiesz się na szkoleniu?

 

Budowanie strategii marketingowej nie może być przypadkowe – wiem to doskonale jako były dyrektor PR i marketingu. Przygotowałam program szkolenia, który w sposób kompleksowy podchodzi do zagadnienia strategii PR. Dzięki temu otrzymasz zestaw informacji niezbędnych do przygotowania planu działania firmy.

 

 1. Jak przygotować dobrą analizę wizerunku?
 2. Czym jest persona i jak budować grupy interesariuszy?
 3. Czym są „kluczowe przekazy” i jak je tworzyć?
 4. Jak napisać dobrą strategię PR?
 5. Czym jest taktyka i jak się do niej zabrać?
 6. Dlaczego warto monitorować i mierzyć działania PR?

Dla kogo jest szkolenie ze strategii PR?

 

Budowanie strategii może się wydawać zbędną czynnością, kiedy w firmie wszystko idzie zgodnie z planem. Problem pojawia się w momencie kryzysu, błędów komunikacyjnych i braku skuteczności w dotarciu do grup docelowych. Szkolenie z budowania strategii marketingowej potrzebuje każdy, kto:

 • ma świadomość, że w firmie może się wydarzyć dosłownie wszystko i należy się na to przygotować,
 • odpowiada za działania PR, ale nie ma doświadczenia w budowaniu strategii,
 • chce zwiększyć skuteczność organizacji, w której pracuje,
 • szuka narzędzi do opracowania strategii PR i efektywnej komunikacji,
 • chce uczyć się od osoby z dużym doświadczeniem w Public Relations.

 

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu strategii PR?

 

Szkolenia PR, które prowadzę, pomagają lepiej radzić sobie z kryzysowymi sytuacjami i zarządzać firmą. Określenie celów i strategii działania umożliwia efektywną komunikację ze światem zewnętrznym. Dzięki temu zwiększysz wiarygodność firmy oraz zadbasz o zaufanie odbiorców Twojej marki. Dzisiaj żadna organizacja nie może sobie pozwolić na prowadzenie działań niezgodnych z wizerunkiem – nie pozwól, by brak strategii PR był przeszkodą w osiągnięciu sukcesu.

Exit mobile version