Szkolenia indywidualne

Szkolenie indywidualne – tutoring rozwojowy

 • W Twoim kalendarzu przyszłości znajduje się pierwsze wystąpienie publiczne? Nie chcesz, ale musisz… – wiesz przecież, że ta konferencja jest dla Ciebie szansą na rozwój i pokazanie kompetencji…
 • Dostałaś/dostałeś awans? Z jednej strony nieźle, ale jak tu budować autorytet szefa jeśli jeszcze wczoraj byłaś/byłeś zwykłym pracownikiem….
 • A może od dłuższego czasu stoisz w miejscu i nie wiesz co zrobić, ze swoją karierą? 

 

W każdym z tych przypadków, mogę Ci pomóc. Zaufaj 15 letniemu doświadczeniu eksperta ds. komunikacji, wykładowcy, szkoleniowca i tutora. 

Dlaczego tutoring?

Tutoring opiera się na relacji człowieka z człowiekiem, tutora z podopiecznym. Jest to podejście spersonalizowane i całościowe, uwzględniające to, że każdy jest inny i że nasze życie i rozwój odbywają się jednocześnie w wielu sferach (świetny opis metody według Collegium Wratislaviense). Klasyczny tutoring, praktykowany na renomowanych brytyjskich uniwersytetach Oxford Cambridge, przyjmuje formę około godzinnych spotkań tutora z podopiecznym.

 

Proponowany przeze mnie proces tutoringowy obejmuje:

 

 

 • 1 spotkanie (2 h) raz na tydzień
 • Na spotkaniach, wspólnie ustalamy cel rozwojowy, określamy zasoby na których możemy budować pewność siebie bądź bariery, które uniemożliwiają nam swobodne przemawianie przed publicznością.
 • Każde spotkanie kończy się zadaniem, które podopieczny musi ćwiczyć w domu. Dzięki temu, jestem w stanie monitorować cały proces rozwojowy tak, aby osiągnąć zamierzone efekty.
 • Moim celem jest to, aby podopieczny doszedł do swojego celu: autentycznie, samodzielnie, świadomie i spójnie
 • W pracy z podopiecznym wykorzystuję 15 letnią wiedzę i doświadczenie z obszarów:  psychologii, komunikacji społecznej, szkoły tutoringu, dziennikarstwa i wizerunku osobistego. 

 

Oferuję profesjonalne doradztwo i szkolenia, które pomogą Ci odnaleźć się w świecie zawodowym. Proponuję między innymi:

 

 • szkolenia wizerunkowe, dzięki którym zobaczysz czym jest świadome zarządzanie wizerunkiem i jakie przynosi korzyści, 
 • szkolenia z samooceny i pewności siebie dla osób indywidualnych – pomogą odblokować potencjał, który w Tobie tkwi i znaleźć nowe cele zawodowe (które potem osiągniesz), 
 • szkolenia z radzenia sobie ze stresem – szczególnie tym, który związany jest z wystąpieniami publicznymi i wystąpieniami przed kamerą. 

Wierzę w to, że każdy jest wystarczająco dobry, by być świetnym mówcą. Twoja niechęć do występów publicznych może wynikać z niskiej samooceny w tym obszarze, obawy przed oceną innych, z braku pewności siebie i z wielu różnych aspektów. Być może jeszcze nie wiesz o tym, ale masz talenty, które pozwolą Ci być naprawdę dobrym, autentycznym mówcą.

 

Rozmowa kwalifikacyjna, to czas na to, aby opowiedzieć swoją historię w taki sposób, by rekruter zobaczył, że to właśnie Ty jesteś pracownikiem, którego szuka. Dobra autoprezentacja na rozmowie kwalifikacyjnej zaczyna się…przed rozmową kwalifikacyjną

Zbuduj swoją markę osobistą, naucz się opowiadać o swoich doświadczeniach w interesujący sposób i buduj rozmowę, bazując na swoich autentycznych talentach.

Jesteś lub planujesz zostać liderem zespołu, ale nie wiesz, czy dobrze spełniasz tę rolę? Chcesz podnieść swoje umiejętności komunikacyjne i dowiedzieć się więcej na temat tworzenia i zarządzania zespołem? Zbuduj autorytet, który zapewnia szacunek, zaufanie i realizację zadań przez pracowników z zaangażowaniem i dużą skutecznością.

Wybierz się na szkolenie i dowiedz się, czym jest autorytet i co możesz zrobić, żeby go zbudować.