Szkolenia

Szkolenia

Szkolenie otwarte Poznań – 21 września 2023

Czego się możesz spodziewać podczas szkolenia? Dobrej zabawy, indywidualnego podejścia do każdego uczestnika, tego, że odkryjesz co jest Twoim talentem w wystąpieniach publicznych i porządnej dawki merytoryki, która ułatwi Ci przygotowanie świetnych wystąpień.

 

Kto lubi publicznie występować ręka do góry?  A kto musi? Jeśli planujesz w najbliższym czasie wystąpienia publiczne a nie wiesz, jak się do tego zabrać i czujesz narastającą panikę – zapisz się na szkolenie.

 

Ze strategią PR jest jak z dobrze zaplanowaną podróżą. Musisz wiedzieć gdzie jedziesz i po co? Z kim i w jakim języku będziesz rozmawiał? Jak się tam dostaniesz? I skąd będziesz wiedział, że już tam jesteś?

 

Zapraszam na szkolenie dla właścicieli, pracowników działu PR, pracowników działu komunikacji:  “Strategia Public Relations”. W ramach dedykowanych zajęć dowiesz się:

 

  • Jak przygotować dobrą analizę wizerunku?
  • Czym jest persona i jak budować grupy interesariuszy?
  • Czym są „kluczowe przekazy” i jak je tworzyć?
  • Jak napisać strategię PR?
  • Czym jest taktyka i jak się do niej zabrać?
  • Dlaczego warto monitorować i mierzyć działania PR?

 

Komunikacja kryzysowa – szkolenie online i offline

Nic nie jest tak pewne w biznesie jak to, że kryzys prędzej czy później nas dopadnie. Zgodnie z prawem Murphy-ego: „Jeżeli coś może się nie udać – nie uda się na pewno”! Dlatego tak ważne jest przygotowanie, odpowiednia reakcja i odbudowanie wizerunku po upadku. Zapraszam na szkolenie z komunikacji kryzysowej – czyli jak poradzić sobie z burzą? Co robić przed, w trakcie i po.

 

Jesteś ekspertem a drżysz przed każdą rozmową kwalifikacyjną? Zobacz jak budować markę osobistą przed rekruterem. Na szkoleniu dowiesz się jakim typem marki osobistej jesteś, jak dopasować elementy komunikacji werbalnej i niewerbalnej do Twojej marki. Co zrobić, żeby mówić spójnie i bez lęku?

 

Zbuduj silną markę osobistą. Bądź ekspertem, zaistniej w sieci, zdobądź lepszą pracę, poważanie w zespole lub obiecujące kontakty biznesowe. Szkolenie dla blogerów, vlogerów, dziennikarzy, PR – owców, sportowców i szefów.

 

Czego się najbardziej boisz w komunikacji z dziennikarzami? Wystąpienia przed kamerą? Tego, że nie będziesz wiedział jak się zachować, gdy zadzwoni reporter? Odpowiedzialności za słowa w trakcie kryzysu? Czy po prostu codziennego pisania notatek prasowych i pracy z mediami? Każda  firma potrzebuje lidera, który będzie umiejętnie rozmawiał z opinią publiczną.

 

Jak mówić, żeby nas słuchano? To zależy!” Tak opowiada Jerzy Bralczyk w jednym ze swoich wykładów. I faktycznie, skuteczna komunikacja marki pracodawcy uzależniona jest od wielu czynników. Także psychologicznych. Jakich? Przyjdź na szkolenie i zobacz jak (nie) być Barneyem komunikacji!

 

Masz pytania? Skontaktuj się ze mną!

Telefon: 501 735 998 E-mail: szkolenia@ewabujak.com