Personal branding – Szkolenie

Czy znasz swoją wartość, a co najważniejsze, czy Twoją wartość znają inni? Przekonaj się o sile, jaką ma personal branding i zdecyduj się na szkolenie, podczas którego poznasz zasady budowania marki osobistej. Niezależnie od tego, czym się zajmujesz, potrzebne Ci są trzy elementy – kreowanie marki, zarządzanie wizerunkiem oraz spójna strategia, dzięki której zbudujesz swoją pozycję na rynku. Szkolenie personal branding to sposób na zwiększenie swojej wartości, nowe kontakty biznesowe i porządną dawkę wiedzy, którą zdobyłam jako rzecznik prasowy oraz dyrektor PR i marketingu.

 

Czy personal branding jest dla Ciebie?

 

Dlaczego tak ważne jest dbanie o markę osobistą? O tym, jakie znaczenie ma personal branding, dowiesz się podczas szkolenia. Przekonasz się o sile komunikacji i zmienisz sposób myślenia o kreowaniu wizerunku. Otrzymasz narzędzia, dzięki którym powstanie marka osobista ceniona przez odbiorców – niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć zaangażowaną społeczność w social mediach, rozwinąć karierę zawodową, czy nawiązać wartościowe kontakty biznesowe. Czy szkolenie personal branding jest dla Ciebie?

 

 1. Tak, jeśli jesteś w czymś dobry, specjalizujesz się w danej dziedzinie i chcesz tworzyć wizerunek eksperta.
 2. Tak, jeśli jesteś, lub planujesz być, osobą publiczną: blogerem, vlogerem, dziennikarką, PR-owcem, politykiem lub szefową.
 3. Tak, jeśli planujesz zmienić pracę lub chcesz być „łakomym kąskiem” na rynku pracy.
 4. Tak, jeśli od Twojego wizerunku zależą kontakty biznesowe lub nowe zlecenia w Twojej firmie.

Czego dowiesz się na szkoleniu?

 

 1. Jaki archetyp marki reprezentujesz i dlaczego od samego początku warto budować markę osobistą?
 2. Jak zdiagnozować swoje cele i potrzeby wizerunkowe?
 3. Jaki styl komunikacji werbalnej i niewerbalnej reprezentujesz?
 4. Jak tworzyć plan działań wizerunkowych i jakich potrzebujesz do tego narzędzi?
 5. Dlaczego warto jest słuchać innych i jak monitorować, czy idziesz w dobrym kierunku?

Program szkolenia

 

 1. Analiza Twojego potencjału osobowościowego
 2. Archetypy marki – dopasowanie archetypów do Twojej osobowości i dorobku
 3. Określenie celów wizerunkowych i grup docelowych
 4. Przygotowanie strategii działania
 5. Wybór odpowiednich narzędzi
 6. Monitorowanie efektów

 

Personal branding – dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

 

Jak rozpocząć budowanie marki osobistej? Szkolenie daje efekt w postaci spisanej i potwierdzonej strategii personal branding. Możesz popełniać błędy samodzielnie, ale tworząc wizerunek możesz też wykorzystać moją wiedzę i doświadczenie. Dzięki temu unikniesz niespójności w social mediach, braku wartościowych współprac wynikających z mało zaangażowanej społeczności czy nieskutecznych działań PR-owych. Dobry personal branding zapewnia rozpoznawalność w branży – podczas szkolenia dowiesz się, jak świadomie zarządzać wizerunkiem. Nie pozwól innym decydować o Twojej wartości. Z pomocą szkolenia PR w pełni przejmiesz odpowiedzialność za kierunek Twojego rozwoju.