Wystąpienia publiczne – Szkolenie online

Termin szkolenia: 17 - 18.06.2020 | Forma Szkolenia: Online | Koszt: 1200 zł + VAT

Wyobraź sobie szkolenie, dzięki któremu wystąpienia publiczne przestaną być udręką. Przestaniesz zastanawiać się przed każdą prezentacją, czy może jednak zrezygnować, bo przecież na pewno nikt nie zauważy Twojej nieobecności. Zapomnisz o paraliżującym stresie, który sprawia, że Twoja przykuwająca uwagę historia przestaje interesować odbiorców. Szkolenie z wystąpień publicznych pomoże Ci zbudować autorytet wśród słuchaczy i wewnętrzną pewność siebie, która będzie motorem dalszych sukcesów.

 

Czy szkolenie z wystąpień publicznych jest dla Ciebie?

 

Wystąpienia publiczne i szkolenie umiejętności skutecznej komunikacji idą w parze. Strategia PR, rozmowa kwalifikacyjna, konferencja branżowa – to wszystko wymaga wiedzy o tym, jak się dobrze prezentować, którą przekazuję podczas szkolenia PR. Nadal masz wątpliwości, czy kurs wystąpień publicznych jest dla Ciebie?

 

 1. Tak, jeśli występujesz na konferencjach branżowych i spotkaniach biznesowych, a przed każdym takim wydarzeniem masz ochotę rzucić wszystko i jednak wyjechać w Bieszczady.
 2. Tak, jeśli podczas cotygodniowych spotkań musisz przekonać Twój zespół do działania lub zaprezentować nowy produkt, a brakuje Ci pomysłu jak sprawić, by pracownicy prosili o bis na zakończenie spotkania.
 3. Tak, jeśli jesteś informatykiem, programistą lub po prostu zajmujesz się trudnymi technicznie kwestiami, a nie wiesz jak prosto i ciekawie o tym opowiadać.
 4. Tak, jeśli idziesz na rozmowę kwalifikacyjną i chcesz rzucić komisję rekrutacyjną na kolana.
 5. Tak, jeśli chcesz czuć niekłamany podziw tłumów, entuzjastyczne oklaski po zakończeniu wystąpienia i satysfakcję, która wyciśnie łzy wzruszenia na Twoich policzkach.

Czego się dowiesz na szkoleniu?

 

 1. Dlaczego najważniejsze jest przygotowanie?
 2. Co zrobić w trakcie wystąpienia publicznego z rękoma, nogami i innymi, wydawałoby się przeszkadzającymi, częściami ciała?
 3. Jak mówić, by słuchacze zrozumieli przekaz i pokochali Twój głos?
 4. Czy można pokonać stres przed wystąpieniem?
 5. Jak tworzyć osobowość sceniczną?
 6. Jak komunikować się z audytorium?
 7. Dlaczego Twoje slajdy mogą być najlepsze?

Program kursu wystąpień publicznych

 

 1. Przygotowanie do prezentacji – mówca, audytorium, cele, miejsce, treść
 2. Merytoryka i narracja – jak ciekawie przygotować schemat wystąpienia publicznego
 3. Warsztat artystyczny – mowa ciała i dykcja
 4. Przygotowanie techniczne i wizualne prezentacji

 

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu z wystąpień publicznych?

 

Budowanie strategii PR, zarówno zewnętrznego, jak i wewnętrznego, jest wymagającym przedsięwzięciem. Podobnie jest z przemawianiem. Nie sztuką jest opowiadać przez godzinę o rzeczach, które Cię interesują. Sztuką jest w ciągu 10 lub 15 minut sprawić, by z zainteresowaniem słuchali Cię inni. Umiejętność prezentacji jest jak kształtowanie wizerunku firmy – wymaga dobrego planu i konsekwencji. Podczas szkolenia dowiesz się, jak sprawić, by Twoje wystąpienia publiczne kończyły się sukcesem. Zapomnij o męczącym stresie i rozpocznij świadome zarządzanie wizerunkiem.