Lider autentyczny – cykl szkoleń komunikacyjnych dla managerów

Nie interesuje Cię zajmowanie stanowiska lidera, kiedy wszyscy wkoło drwią z Twoich decyzji, prawda? Nikt nie rodzi się przywódcą, ale nabywanie kompetencji, odpowiednie zarządzanie wizerunkiem i umiejętność skutecznej komunikacji, może tych przywódców uczynić. Szkolenia komunikacyjne dla managerów to seria spotkań i warsztatów, które mają na celu podniesienie Twojej wartości w oczach prowadzonego zespołu. Nie sztucznie, nie manipulacyjnie i nie przez siłę stanowiska, ale naturalnie – dzięki kompetencjom, osobowości i zaufaniu, które zbudujesz. Komunikacja dla managera jest podstawowym obszarem działań, a dzięki eksperckiemu wsparciu, masz szansę ją rozwinąć.

 

Co daje efektywna komunikacja w firmie?

 

Efektywna komunikacja w firmie zaczyna się od Ciebie! To liderzy wyznaczają standardy, podnoszą poprzeczkę i dają przykład tego, jak rozmawiać o tym, co niewygodne. Pracownicy popełniają błędy? Efekty ich pracy są niesatysfakcjonujące? Nie widzisz, że biorą odpowiedzialność za to, co robią? A może po prostu są niesamodzielni? To tylko przykładowe obszary, na które trzeba zareagować i o których trzeba rozmawiać. Jeśli zadajesz sobie pytania “jak to zrobić?” lub kreujesz w głowie scenariusze “a co jeśli…?”, to szkolenie ze skutecznej komunikacji z pewnością Ci się przyda. Dzięki poprawieniu procesów komunikacyjnych w firmie, zaangażowanie pracowników wzrasta, zminimalizowane zostaje ryzyko błędów i nieporozumień i co najważniejsze: w środowisku zaczyna panować pozytywna atmosfera.

Lider autentyczny, czyli jaki?

 

Coaching zawodowy umożliwia menagerom i liderom zespołów zweryfikowanie swoich dotychczasowych działań, odkrycie mocnych stron, zbudowanie większej pewności siebie i zaplanowanie dalszych działań. Szkolenia przygotują Cię do bycia liderem autentycznym, czyli: spójnym, wiarygodnym, szanowanym, budzącym autorytet, ale jednocześnie grającym do jednej bramki z pracownikami. Doradztwo i wsparcie, które otrzymasz, ułatwi Ci odnoszenie sukcesów zawodowych, ale też przełoży się na płaszczyznę prywatną.

 

Sprawdź też inne szkolenia PR, na przykład szkolenia z wystąpień publicznych lub autoprezentacji.

Sprawdź też inne moje szkolenia i kursy: